B-lens

Drogerie Rossmann

Tu kupisz produkty B-LENS:

Drogerie Rossmann w Polsce

drogerie

Witamy w Drogeriach Rossmann!

drogerie-flowers

Rossmann pierwszą polską drogerię otworzył w 1993 r. w Łodzi. Tu także mieści się Centrala Rossmanna. Po latach działalności mamy ponad 1.100 sklepów na terenie całego kraju, zatrudniamy ponad 15.500 pracowników.

Sieć drogerii Rossmann to lider branży z udziałem 28,4% w rynku chemiczno-kosmetycznym, o czym świadczy rosnąca wysokość obrotów i zwiększana liczba otwieranych sklepów. Codziennie nasze drogerie  odwiedza ponad 675.000 klientów, mających do dyspozycji bogatą ofertę produktów.

Rossmann – dobre marki własne

Rossmann sprzedaje szereg produktów pod markami własnymi, które stanowią ok. 10% oferty typowego sklepu. Wiele z nich, m.in. Isana, Rival de Loop, Sun Ozon czy Baby Dream, osiągnęło wysokie oceny w testach Stiftung Warentest, niezależnego, niemieckiego instytutu badającego jakość produktów.

 

B-LENS tylko w sieci Rossmann

Produkty marki B-LENS można kupić wyłącznie w sieci Drogerii Rosmann. B-LENS to soczewki kontaktowe, płyny do pielęgnacji soczewek kontaktowych a także krople do oczu. Wszystkie artykuły B-LENS zaprojektowano oraz wypodukowano w Holandii. Linia B-LENS jest systematycznie poszerzana. Od niedawna dostępne są nowe krople w sprayu B-LENS MIST o potrójnym działaniu.

 

Biuro Obsługi Klienta Rossmann

  • ul. Św. Teresy 109
  • 91-222 Łódź
  • tel.: 42 613-97-00
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • strona: rossmann.pl

 

Producent marki B-LENS

Produkty B-LENS dostępne w drogeriach Rossmann